MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 17387188
nr 1738 7188
Matsalsgrupp
7 delar, Gustaviansk stil, bord + 6 stolar. Längd: 141 cm, djup: 100 cm, höjd: 74 cm, + en iläggsskiva 48 cm
Kondition: slitage, skador
måndag 10 november 2025
kl 18:40:13
Den Gustavianska stilen
Matsalsgrupp
Kondition: slitage, skador
nr 1738 7188
Matsalsgrupp
Kondition: slitage, skador
måndag 10 november 2025 |
Den Gustavianska stilen